תעודת SSL Certificate – SSL

רכישת תעודת SSL מבית חברת GeoTrust במהירות ובמחירים האטרקטיביים בישראל

מפתח הצפנה SSL (תעודת SSL) יאפשר לך לאבטח את אתרך ולהכשירו למסחר אלקטרוני בטוח. עם תעודת SSL אתרך יותר אמין ויותר מאובטח, כך שהלקוחות שלך זוכים לשירותי סליקה והזרמת מידע רגיש בביטחה.

Secured eCommerce

השוואה בין תעודות ה-SSL הנמכרות אצלנו:

סוג התעודהGoGetSSL Domain SSLRapidSSL® WildcardQuickSSL® PremiumTrue BusinessID WildcardTrue BusinessIDTrue BusinessID with EV
מתאים ל:אמינות בסיסית ומאובטחת. ממומלץ לעסקים קטנים ללא אתר מכירות.אמינות בסיסית ומאובטחת. ממומלץ לעסקים קטנים עם מספר אתרי משנה ללא אתר מכירות.אמינות טובה ומאובטחת. מומלץ לעסקים בינוניים.אמינות גבוהה ומאובטחת. מומלץ לעסקים בינוניים עם מספר אתרי משנה.אמינות גבוהה ומאובטחת. מומלץ לעסקים בינוניים.מקסימום אמינות ואבטחה. מתאים לאתרי מכירות מאובטחים. החותם הבולט ביותר והיעיל ביותר להגברת מכירות.
חותם הSSL שניתן להציג באתרחותם אבטחה Go Get SSLחותם אבטחה GeoTrustחותם אבטחה GeoTrustחותם אבטחה GeoTrustחותם אבטחה GeoTrustראו דוגמאות בתחתית הטבלה
זמן הנפקה1יום עסקיםיום עסקיםיום עסקים1-10 ימי עסקים1-10 ימי עסקים1-10 ימי עסקים
אימות תעודה2מול כתובת הדומיין. מעידה רק על אבטחת האתר.מול כתובת הדומיין. מעידה רק על אבטחת האתר.מול כתובת הדומיין. מעידה רק על אבטחת האתר.מול פרטי העסק. מעידה על אבטחת האתר ועל אמיתות החברה.מול פרטי העסק. מעידה על אבטחת האתר ועל אמיתות החברה.מול פרטי העסק. מעידה על אבטחת האתר ועל אמיתות החברה.
חותם אבטחה דינמי3++++
כולל סאב דומיינים4++
הנפקה מחדש ללא עלות5++++++

מחיר לשנה6

99 ₪

לפני מע”מ

816 ₪

לפני מע”מ

349 ₪

לפני מע”מ

1899 ₪

לפני מע”מ

449 ₪

לפני מע”מ

999 ₪

לפני מע”מ

 להזמנהלהזמנהלהזמנהלהזמנהלהזמנהלהזמנה

איך נראית התצוגה המאובטחת של תעודת הצפנה True BusinessID with EV בדפדפנים השונים?

כל מי שמבין אפילו ממש קצת באבטחת מידע ובהצפנה ימליץ לך לבחור בתעודה הבולטת ביותר ללקוחות, כי ככל שסימון אבטחת האתר בולט יותר ללקוחות – כך גדלה תחושת הבטחון באתר, וההיסוס לבצע רכישה או להשאיר מידע רגיש באתר קטן.

תעודות SSL של אינטרספייס נבדלות זו מזו במספר פרמטרים:

1 זמן ההנפקה תלוי באישור החברה המנפיקה.
2 אימות תעודה: בתעודות בסיסיות מתבצע אימות רק מול כתובת הדומיין של האתר, תעודות ממשפחת “True” הנן חזקות יותר, מנפיק התעודה מבצע אימות מול פרטי הלקוח ונדרשים פרטים כגון – תעודת עסק וכו’. ככל שהאימות שמתבצע הוא מעמיק יותר, כך רמת האמון של הלקוח שלך עולה והסיכוי לביצוע מכירה דרך האתר עולה.
3 חותם אבטחה: ישנן תעודות המאפשרות שילוב של חותמת באתר שמוכיחה שבאתר זה מופעלת תעודת SSL ,מקובל לשלב את החותמת הנ”ל בעיקר באזורי המידע הרגיש כדי לתת לגולש תחושת ביטחון. חלק מהתעודות מאפשרות שילוב של חותמת דינאמית, בה יראה הגולש גם תאריך ויוכל להיות בטוח שהחותמת עדכנית ובתוקף.
4 סאב דומיינים: בתעודות מסוג Wildcard , ניתן לאבטח לא רק דומיין בודד, אלא גם את האפשרויות הבאות : www.yourdomain.com , secure.yourdomain.com, other.yourdomain.com וכו’.
5 הנפקה מחדש ללא עלות: במצב שבו צריך להנפיק מחדש את המפתח עקב העברתו לשרת אחר, או קריסה של המחשב בו הותקן לראשונה, וכד’.
6 תקופת התעודה: החל מחודש 09/2020 ספקיות האבטחה העולמיות שינו את תנאי הנפקת תעודות SSL והגבילו את האפשרות לרכישת מפתחות הצפנה מכל הסוגים לשנה אחת בלבד, בכל האתרים ברשת, בכל העולם. המשמעות היא שיש לחדש את תוקפו של מפתח ההצפנה מחדש בכל שנה.

תעודת SSL מבית GeoTrust מספקת יתרונות נוספים:

  • מתאימה ל-99.9% מדפדפני האינטרנט בעולם
  • הצפנה חזקה של 256bit
  • חיבור ישיר ל-Root Certificate (מפתח הצפנה לא משורשר)
  • בעלת חותמת צד שלישי דינאמית
  • מאפשרת תהליך רישום מהיר במיוחד
  • עלות נמוכה: החל מ-99 ₪ בלבד

הטמעת תעודת SSL באתרך גם תגן על הטרנזקציות העיסקיות שלך, וגם תקנה לגולשים שלך את הביטחון שנושא אבטחת המידע נלקח במלוא הרצינות בארגון שלך.

על SSL בקצרה

SSL הוא פרוטוקול תקשורת מאובטח אשר נועד להגן על המידע ברחבי רשת האינטרנט. באתרי מסחר אלקטרוני, הטמעת מערכת מאובטחת הינה חשובה במעלתה. הצפנת SSL מאפשרת להעביר מידע רגיש בין מחשבים ושרתים בצורה מוצפנת ומאובטחת, ללא “מאזינים” בלתי רצויים על הקו. הנפקת תעודת SSL מבטלת את חששות הגולשים ומעלה את אמינות האתר בכמה רמות.

אינטרספייס הינה החברה המובילה בישראל להנפקת תעודות SSL.

מי צריך SSL?

  • אתרי מסחר אלקטרוני שדרכם מתקבלים תשלומים נדרשים להיות מאובטחים ע”י מפתח הצפנה, וזאת כדי שחברות האשראי יאשרו את פעילותם וכדי להקנות בטחון לקונים הפוטנציאליים באתר.
  • אתרי רשתות חברתיות ואתרים בהם מנוהלים משתמשים ובהם נדרשת הגנה על המידע האישי הקיים באתר.
  • אתרי דואר אלקטרוני והודעות.
  • אתרים שמכילים מידע חשוב (פרטי, פיננסי או מסחרי) וחשוב לשפר את אבטחת המידע בהם.

הלקוחות שלך יסמכו על רמת אבטחת המידע באתר שלך רק אם הוא מאובטח באופן בולט בטכנולוגיית SSL.

למה לא מומלץ להשתמש בתעודת SSL חינמית?

ריכזנו לך את כל הסיבות כאן.

רוצה לקבל פרטים נוספים על SSL? אנחנו מזמינים אותך למלא את הטופס ליצירת קשר או להתקשר אלינו עכשיו: 073-2224444.