073-222-4444 | | |
www.
InterSpace Web Hosting

ראשי|מוצרים ושירותים|שותפים|אודות|מרכז מידע|תמיכהEnglish 

קניית דומיין| אחסון אתרים בישראל| שרת וירטואלי| מחשוב ענן| חוות שרתים בישראל

אודות אינטרספייס

למה אחסון אתרים באינטרספייס


‎ האינטרנט תופס במהלך השנים האחרונות מקום מרכזי וחשוב בפעילות העסקית, תקשורתית וטכנולוגית של חברות וארגונים. אתר אינטרנט שלך היום אינו רק חלון הראווה של העסק, אלא גם צינור השיווק והמכירות ובמקרים רבים אף עורק תקשורת מרכזי בינך לבין שאר העולם.
אם אתם בעיצומו של תהליך בירור לגבי השאלה באיזה ספק Hosting לבחור לאירוח פעילות האינטרנט שלכם, אל תשכחו לברר את השאלות החשובות באמת:

תשתית ותקשורת

המשאב היקר והמורכב ביותר ברשת היום הוא עלויות ואחזקה של חוות שרתים. על מנת להבטיח נגישות של האתר שלכם מכל קצוות הרשת, חוות השרתים בו מתארח אתר אינטרנט חייבת להיות ממוקמת בקרבה לשדרת האינטרנט המרכזית ומקושרת למספר ספקי תקשורת מרכזיים בו זמנית..

InterSpace הישראלית הקימה ומתחזקת חוות שרתים עצמאית משלה עוד משנת 2000 באיזור התעשיה פולג שבנתניה. חוות השרתים הירוקה משתמשת בחשמל סולארי ומחוברת במקביל גם לגנרטור חירום ולחברת החשמל. רשת התקשורת כוללת שני קישורים של 10Gbps גם למחלף האינטרנט הישראלי וגם לספקי התקשורת בישראל. בנוסף לחברה תמסורת יעודית לחו"ל ישירות לשדרת האינטרנט העולמית דרך ספק התשתיות המוביל בעולם Level3 ולמקרה חירום קו גיבוי דרך ספק אינטרנט.

ביצועים ואמינות

מספר מחקרים כבר הוכיח ש-50% מהגולשים המנסים להיכנס ל אתר אינטרנט ללא הצלחה, יתייאשו ויעזבו אותו תוך 5-10 שניות. רוב הגולשים שחוו נפילה בזמן הגלישה, לא יחזרו לאתר לעולם. ההפסד הכלכלי המצטבר כתוצאה של חוסר יציבות אתרים מסחריים הוא עצום. המסקנה היא ברורה- לאתר שלך דרושה מערכת אמינה ללא פשרות! אמינות זו מתקבלת אך ורק לאחר השקעה בשרתים איכותיים, בציוד ניתוב ומיתוג מתקדם, בתשתיות חוות השרתים וכמובן בתחזוקה שוטפת ברמה גבוהה.

פתרונות מקוריים וחדשניים

מהיום שבו הוקמה, חברת אינטרספייס חותרת לחדשנות בכל ענפי פעילותה, לבידול מוצריה והענקת ערך מוסף ללקוחותיה. ב-17 שנות פעילותה של חברת אינטרספייס פיתחה מוצרים המהווים פתרונות אמיתיים ואיכותיים לבעלי אתרים באשר הם, ומצביעים על רמת מקצועיות גבוהה. מבין שלל המוצרים והשירותים ניתן למנות: אחסון אתרים SEO, שרתי VPS ומחשוב ענן, שירותי סליקה מתקדמים ועוד ועוד.

מקצועיות ותמיכה זמינה ומקצועית

כמו בכל תחום טכנולוגי, גם אחסון אתרים (Hosting) דורש ידע ניסיון ומומחיות הנצברת לאורך השנים. בחברת InterSpace, הפועלת בתחום אחסון אתרים כבר 17 שנה, גיבשנו צוות המלכד את מיטב המומחים בנוף האינטרנט הישראלי ל"יחידה עלית" שהוכשרה לתת תמיכה ויעוץ מקצועי למיגון רחב של פתרונות בתחום תקשורת הנתונים וה- -e business. צוות התמיכה עומד לרשות לקוחותינו מידי יום ובזמינות גבוה, לצורך תמיכה ויעוץ ומוקד ניטור והאבטחה המבטיח את פעילותם הרצופה של השרתים 24 שעות ביממה 365 יום בשנה.

מספר רב של ספקי בתחום אחסון אתרים (Hosting) אליהם תפנו יטשטשו את הנתונים החשובים האלה ויתמקדו בנתונים היבשים וידגישו את מחירם "האטרקטיבי " כביכול, אולם אל תפלו בפח! לצערנו, גם באינטרנט אין ארוחות חינם. הצעות זולות באפן חריג מסתירות מאחוריהן מערכות חובבניות נטולות תשתיות.

יתכן וספקי הגלישה שלכם ינסו לפתות אתכם לארח את אתריכם במרכזי התקשורת העמוסים שלהם ובשרתיהם הקורסים חדשות לבקרים. אל תתביישו לשאול גם אותם את השאלות הנוקבות בדבר אמינות, נגישות ומקצועיות שיקבעו את גורלו של אתריכם וכשלון או הצלחת פעילות האינטרנט שלכם.

בעוד אינטרספייס אינה מתחייבת לתת לכם את ההצעה הזולה ביותר, אנו מתחייבים לספק לכם את חבילת אחסון אתרים ההוגנת, המקצועית והמשתלמת ביותר.

התקשרו עוד היום והצטרפו למשפחת אינטרספייס ולעשרות אלפי לקוחות מרוצים. לקבלת פרטים והזמנות- חייגו 073-222-4444 בברכת אחסון אתרים (Hosting) מושלם ובהצלחה,

צוות אינטרספייס
מצגת אינטרספייס אחסון אתרים
מצגת אינטרספייס

מצגת אודות אינטרספייס
  VPS מהיר באינטרספייס  
 

אחסון אתרים

קניית דומיין
אחסון אתרים בישראל
אירוח אתרים לינוקס
אירוח אתרים ווינדוס
אירוח אתרים באירופה
אירוח אתרים לריסלרים

מערכות ותשתיות

אחסון אתרים SEO
שרת וירטואלי - VPS
שרת יעודי בישראל
חוות שרתים
חדש מחשוב ענן

מסחר ואבטחה

תעודת SSL
סליקה באינטרנט
מכרז בניית אתרים
מסופי סליקת אשראי
פייפאל לאתרי מסחר
אבטחת מידע

ערוצי מידע

טוויטר אינטרספייס בטוויטר
אינטרספייס בלוג בלוג אחסון אתרים
יוטיוב ערוץ יוטיוב של אינטרספייס
פייסבוק אינטרספייס בפייסבוק
גוגל פלוס אינטרספייס בגוגל פלוס
אחסון אתרים ירוק אחסון אתרים ירוק

מאמרים פופולריים

מדריך אחסון אתרים
אחסון אתרים Wordpress
שרת וירטואלי מומלץ
השפעת איחסון אתרים על קידום אתרים
מחשוב עננים - Cloud Hosting
קידום אתרים