ייעוץ אורטופדי בזום או בטלפון

כל אחד עלול להזדקק לשירותי ייעוץ אורטופדי בזום או בטלפון, מאחר וכולנו עלולים להיפצע או לסבול מטראומות וכאבים. בסופו של יום, כולנו מזדקנים והגוף עובר שינויים שונים, העלולים לבוא לידי ביטוי בכאב כרוני או אקוטי, שחיקת סחוס, דלקות חוזרות וכדומה. לא פעם הרופאים בקופות החולים אינם מסוגלים לספק את המענה המקיף והמקצועי ביותר, לכן מומלץ להשקיע בייעוץ אורטופדי הניתן כייעוץ טלפוני ע”י כירורג בכיר. כאשר מדובר על פציעות של כף היד ישנה חשיבות מכרעת לאבחון מדויק ולטיפול בהתאמה אישית. טראומה, חבלה או תסמונת המקשה על השימוש היומיומי בכפות הידיים תקשה על היכולת לאכול, להתלבש ולהתקלח בצורה עצמאית. לכן כל פציעה של כף היד מצריכה טיפול מהיר ואפקטיבי.

ייעוץ אורטופדי בזום או בטלפון – למי זה יכול להתאים?

אם אתם סובלים מתחושת כאב, נימול, עקצוצים או חולשה בכפות הידיים או המרפק, כדאי לפנות במהרה לרופא שמתמחה בתחום. חשוב להדגיש כי לא כל אורתופד מכיר את כל הניואנסים של כפות הידיים, לכן חשוב לפנות מראש לרופא שמתמחה בכירורגיית כף היד. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם טיפול ברמה הגבוהה ביותר, שיוכל להוביל לתוצאות האיכותיות ביותר. כדאי לדעת כי אם בעבר היה צורך להגיע פיזית למשרדו של הרופא, היום ניתן לקבל ייעוץ אורטופדי בזום או בטלפון. הדבר יכול לסייע לכל מי שגר רחוק ומתקשה להגיע פיזית לרופא. למשל, מי שגר בפריפריה, יעדיף לא פעם לקבל יעוץ ראשוני בזום. ברוב הפעמים הייעוץ ניתן לאחר שכבר ביקרתם אצל הרופא בקופה וביצעתם את הבדיקות הנדרשות, אם אתם שוהים בחו”ל או אם אתם לא רוצים להטריח את עצמכם ולהגיע פיזית עד למרפאה בשביל ייעוץ שאפשר לקבל אותו בזום או כייעוץ בטלפון. לכן הרופא יכול לעבור על התוצאות ועל התסמינים שלכם, לצורך מתן חוות דעת נוספת.

מה כדאי לדעת לגבי ייעוץ אורטופדי בזום או בטלפון?

אורתופד מומחה לכף היד והמרפק יכול להיות חיוני לכל מי שסובל מפגיעות שונות בכף היד או המרפק, כתוצאה מתאונת עבודה, מחלת מקצוע, טראומה או חבלה. חשוב לדעת כי כל מי שעובד עם הידיים על בסיס יומיומי נמצא בסיכון גבוה יותר לפתח מחלות מקצוע, כתוצאה משימוש יתר. הדבר נכון לגבי מתכנתים, קלדנים, שיפוצניקים, עובדי פס ייצור במפעל וכדומה. לכן מי שמעוניין באבחון מקצועי וטיפול מותאם אישית, חייב להשקיע בייעוץ מקצועי הניתן ע”י אורתופד בכיר שמתמחה בתחום.

אנו בקליניקה של ד”ר עמית קדמי נשמח לספק לכם שירותי ייעוץ אורטופדי בזום או בטלפון לשוהים בחו”ל, לאלה שמעדיפים לעשות זאת בצורה נוחה מהבית מבלי להגיע עד למרפאה או אם כבר ביקרתם במרפאה. ד”ר קדמי הינו מומחה מוביל בתחום הכירורגיה של היד והמרפק, המנהל את המרכז לכירורגיה של היד בבת ים. מדובר על מנתח בכיר ויועץ במרכז הרפואי רבין, המחזיק בניסיון של יותר מעשור בתחום. ד”ר קדמי מקפיד על ייעוץ מקיף ויסודי ומעדיף טיפולים חדשניים מחליפי ניתוח או ניתוחים זעיר פולשניים, על פני הניתוחים הסטנדרטים הכוללים חשיפה רחבה.

לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור לייעוץ אורטופדי, צרו קשר!