קניית דומיין
.אחסון אתרים Linux
 איחסון אתרים Starter
 אחסון אתר Mini
 איחסון אתרים Regular
 איחסון אתר Midi
 אחסון אתרים Extra
 אחסון אתרים עוצמה

איחסון אתרים Windows
 אירוח אתרים Mini
 אירוח אתר Regular
 אירוח אתרים Midi
 אירוח אתר Extra

אירוח שרתים ייעודים
אחסון אתרים באירוםה
תעודת SSL

אחסון אתרים בישראל
אירוח שרתים בישראל

קידום אתרים
איחסון לקידום אתרים

דומיין
חדש ב-InterSpace
אחסון אתרים משולבי מסד הנתונים Oracle החל מ- 300$ לחודש


חברת InterSpace הכריזה בימים אילו על תוכניות אכסנת אתרים המשלבות חלומם הרטוב של מנהלי המערכות של אתרי אינטרנט מתקדמים התגשם. את מסד הנתונים Oracle הנחשב למסד הנתונים המתקדם ביותר בעולם לסביבת האינטרנט.

שלב ה Beta של תוכנית מתקדמת זו הסתיים והוכתר בהצלחה. לדברי מומחים, מדובר במפגש פסגה בין מערכת אכסנת האתרים הטובה ביותר בעולם של חברת RapidSite לבין "המרצדס" של הדאטה בייסים. בפועל, לקוחות InterSpaceUnix מתקדם, בישראל יוכלו ליהנות משרת אינטרנט הממוקם ומקושר לשדרה המרכזית של האינטרנט העולמי ומשלב את תוכנת הנתונים Oracle 300$ לחודש. וכל זאת במחירים ידידותיים החל מ - המערכת יושבת על שרת SunCPURaid וטייפ. וגיבוי חזק עם ארבע שימוש במערכת זו במסגרת "אאוט-סורסינג" דרך InterSpace תאפשר לארגונים ועסקים לחסוך במשאבי רשת, עלויות התקנת התוכנה ואנשי מערכת.

מערכת זו מאפשרת לגולשים באתרים עתירי נתונים לבצע חיתוכי מידע מוצלבים ולקבל את המידע בדפדפן שלהם במהירות וביעילות. המערכת גם נוסתה בתנאי לחץ והוכחה כמערכת אמינה במיוחד. מערכת זו מתאימה במיוחד, לפורטלים מתקדמים, ולסטארט אפים בתחום התוכנה והאינטרנט ולמערכות אינטראנט ואקסטראנט של אירגונים שלהם מסד נתונים גדול הדורש זמן תגובה ואמינות גבוה במיוחד.

לקבלת פרטים נוספים והזמנות
Oracle Web Hosting
טלפון 073-222-4444

אינטרספייס אחסון אתרים
אודות | צור קשר | תמיכה טכנית | מסחר אלקטרוני | בניית אתרים | איחסון אתרים | הזמנה | רכישת דומיין
Copyright © 1997-2008 InterSpace Ltd. Web Hosting All rights reserved.