שרתים יעודיים בישראל

שרתים יעודיים – שרת יעודי

חוות שרתים עם תשתית עצמאית

אינטרספייס הינה חברת אחסון שרתים היחידה בישראל המאחסנת שרתים יעודיים על תשתית עצמאית משלה, דבר המבטיח רמת תחזוקה וביצועים משופרים מאשר אחסון שרתים בחברה המטפלת בשרתיה מרחוק. שרתי חברת אינטרספייס ממוקמים בחוות השרתים דאטה סנטר ישראל העומדת בסטנדרטיים בינלאומיים. חוות שרתים זו הינה מהמתקדמות בישראל והותאמה במיוחד למטרת אירוח שרתים יעודיים ואפליקציות אונליין.

וזה לא הכל.

לאינטרספייס יתרונות בולטים ומשמעותיים נוספים בתחום השרתים:

  • ניסיון, ניסיון ושוב פעם ניסיון – עם מעל 25 שנות ותק וצבירת ידע בתחום התקשורת, למומחי אינטרספייס יש את היכולת להציע לך שרת אינטרנט או מערכת שרתים יעודיים המותאמים בדיוק בשבילך. אינטרספייס מספקת ללקוחותיה פתרון תפור ומושלם שמתאים בדיוק לצרכים העסקיים שלהם. הניסיון הרב של החברה מוכיח עצמו גם בצדדים אחרים של החברה: בתמיכה, בשירות, ברמת המקצועיות של מומחיה וביכולת לפתור תקלות במהירות גבוהה.
  • יכולת צמיחה הדרגתית – אתרים ועסקים רבים צופים לגידול בנפח הפעילות בתנועה לשרתים שלהם. באמצעות המומחיות הרבה והניהול החכם של החברה, באפשרותך לשדרג את מרכיבי השרתים והמערכות באופן מיידי וידידותי. הצמיחה עם אינטרספייס קלה ופשוטה.
  • התקנה מהירה, וחסכונית – אינטרספייס דואגת לכך שההשקעותיך הראשוניות בכח אדם ובציוד התקשורת יהיו מצומצמים ככל האפשר בעת רכישת או השכרת שרת יעודי. כך אנחנו מאפשרים לך להרוויח חסכון בהשקעה, בתשתיות, בכח אדם מקצועי ובניהול נכסי IT מתיישנים.
  • ביצוע ותעבורת נתונים בכמה רמות מעל כולם – חוות השרתים של אינטרספייס מקושרת בקווי תמסורת אופטיים לספקי התקשורת המובילים בארץ ובחיבור ישיר לצומת האינטרנט הישראלי. חיבור ישיר זה מבטיח גיבוי מלא, שרידות גבוהה וגישה מהירה מכל נקודה בארץ. מערכת השרתים והתקשורת בנויה לאפשר פעולה רצופה ללא תקלות והפסקות. בנוסף, ישנה מערכת גיבוי של מערכות החשמל, בקרת טמפרטורה ממוחשבת וציוד כיבוי מתקדם המספקים התגוננות מפני אסונות.
  • ביטחון ושקט נפשי ללקוחות – באמצעות הציוד האיכותי ומערכות התוכנה המתוחכמות שנבנו על ידי אינטרספייס, צוות החווה מנטר כל שרת אחת לדקה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. השרתים נמצאים תחת פיקוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, על ידי טכנאים ומהנדסים מהמקצועיים ביותר בישראל. עם מקצועיות שכזו אפשר באמת לישון בשקט.

 

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית עבור שרת יעודי בישראל או בחו”ל אנחנו מזמינים אותך למלא את הטופס ליצירת קשר או להתקשר אלינו עכשיו: 073-2224444