פייפאל וטרנזילה – פתרון סליקה משולב

סליקה באמצעות פייפאל – אפשרית!
חברת טרנזילה חתומה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הסליקה המקוונת הגדולה בעולם, PayPal. הסכם שיתוף הפעולה מקנה ללקוחות טרנזילה את האפשרות להציע לגולשים את אפיק התשלום של פייפאל, זאת בנוסף לערוצי הסליקה הנוכחיים.

טרנזילה מקבוצת אינטרספייס הינה חברת הסליקה המקוונת הגדולה והמובילה בישראל. מערכת טרנזילה הינה מערכת המאובטחת ברמת האבטחה הגבוהה ביותר, PCI Level 1, ומספקת אפשרויות סליקה לסוחרים ובעלי אתרים בצורה המקצועית והידידותית ביותר.

קבוצת אינטרספייס, נציגות פייפאל המקומית ומהנדסי PayPal שבקליפורניה, ביצעו פיתוח ואינטגרציה במערכת טרנזילה, כך שאתם נהנים מסל פתרונות משולבים:

חשבון סליקה אחד ומאוחד

ניהול חשבון סליקה אחד תחת ממשק ניהול מתקדם אחד, ובעברית!

יחס המרה גבוה יותר

מעבר לעובדה מעוררת האמון – שפייפאל הינה חברת הסליקה הגדולה בעולם, גולשי האתר לא ייאלצו להתיש את עצמם בתהליכי רכישה ארוכים ומייגעים. על פי מחקר שביצעה חברת איסוף הנתונים HitWise, הטמעת אפיק התשלום של PayPal והצגת כפתור PayPal מקטינה את אחוז נטישת הגולשים ב-43%.

חשבוניות אלקטרוניות באישור מס הכנסה

מערכת טרנזילה הינה היחידה בישראל המאפשרת הפקת חשבוניות אוטומטיות עם ביצוע העסקה בפייפאל. החשבוניות חתומות אלקטרונית, ונשלחות ללקוחות הסופיים באמצעות הדואר האלקטרוני.

טרנזקציות שלא הושלמו

טרנזילה מאפשרת מעקב גם אחר טרנזקציות שנכשלו או שהם במצב של עיקוב זמני בפייפאל.

שירות בשפה עברית

לקוחות טרנזילה ממשיכים ליהנות מתמיכה ושירות אישי בשפה העברית.

 

הוספת אפשרות התשלום של פייפאל ללקוחות טרנזילה קיימים אינו כרוך בעלויות הקמה.

לפרטים נוספים אודות סליקה לאתרים באמצעות פייפאל אנחנו מזמינים אותך למלא את הטופס ליצירת קשר או להתקשר אלינו עכשיו: 073-2224444