סוגי VPS בישראל

VPS Hosting

סביבת אירוח אתרים עוברת בשנים האחרונות שינוי תפיסתי ויישומי – מעבר ליחידות מחשוב וירטואליות VPS. החשיבות והאטרקטיביות של מחשוב ענן במיוחד בסביבה כלכלית סוערת: למה לשלם יותר בעד יכולת מחשוב, כשניתן לשלם על פי השמוש בפועל?
בתחום שרתים לאינטרנט, שרת VPS הינו פתרון יעיל, זול ונוח לשימוש ולתחזוקה.

אינטרספייס היתה הראשונה להביא לארץ את המוצר של שרתי VPS כבר בסוף שנות ה-90, וכיום מציעה מבחר רחב של פתרונות לצרכים ההולכים וגדלים. להלן סוגי VPS המוצעים כיום ע”י אינטרספייס:

VPS מותאם לוורדפרס

VPS הכולל התקנה מלאה של מערכות ותוספים המותאמים ספציפית לאתרי וורדפרס. התקנה כזאת יכולה לתמוך באלפי גולשים בו זמנית, מה שעד היום היה אפשרי רק בעזרת מספר שרתים יעודיים ובאיזון עומסים. בנוסף, המערכת מבצעת אופטימיזציה על התוכן ומכילה מנגנונים לשיפור האבטחה ומניעת פריצות.

VPS רחב פס

VPS המקושר ישירות לנתב חיצוני בשני קווי גיגה (2Gbps) כאשר הנתב עצמו פתוח לאינטרנט ברוחב פס של 10Gbps. כאמור, השרת מקבל רוחב פס גבוה ומובטח וללא גורמי ביניים. שרת וירטואלי כזה מיועד לאפליקציות של CDN, הגשת באנרים בקצב גבוה, שידורי וידאו ועוד.

VPS לקידום אתרים

VPS לקידום אתרים הינו VPS עליו מותקנת מערכת ניהול אתרים וחבילת SEO IP שזוהי חבילה הכוללת 16 כתובות IP שונות ויחודיות (לא שיתופיות), כאשר כל אחד מה-IP הינו מ-Class C שונה, וזאת על מנת לייצר הפרדה רשתית בין כל אותם אתרים על VPS אחד.

VPS פרוקסי

VPS פרוקסי משמש כנתב תקשורת המאפשר לאפליקציות ודפדפנים לשוטט ולמשוך מידע מהאינטרנט תחת זהויות מתחלפות. בשרת זה תותקן חבילת SEO IP כמוסבר לעיל על מנת לאפשר הפרדה רשתית.

VPS לגיבוי

VPS לגיבוי הינו סביבת עבודה וירטואלית המגבה שרת VMware משרדי גם למטרות גיבוי וגם לשחזור מאסון (DRP).

לפרטים נוספים אודות שרתי VPS אנחנו מזמינים אותך למלא את הטופס ליצירת קשר או להתקשר אלינו עכשיו: 073-2224444